Kitapevi açmak, Kitabevi Kurmak, Kitap Evi Bayilik Sistemi, Kitabevi açmak

0
73

Kitapevi açmak, Kitabevi açmak.

Kitapevi açmak, Kitabevi Kurmak, Kitap Evi Bayilik Sistemi

Kitapevi açmak için başvurunuz:

Tolga Erman

5512049520

tolgaerman1@hotmail.com

KitapDostu.com

Herkesin ideali olmasa da kültürel alanda bir noktaya ulaşmış pek çok kişi bunu daha iyi nezih bir ortamda paylaşmak ve çoğaltmak ister. Kitap Evleri pek çok kişinin bildiği gibi ticari bir kurum gibi gözüksede bu kurumu ayakta tutan aslında kitaba olan sevgi ve saygıdır. Yani çok büyük ticari karların olmadığı ancak insanların iyi vakit geçirip yep yeni bir hayatın kapılarını araladığı yerlerdir. Bu kurumun sahipleri veya yöneticileri gelenleri bir müşteri değil de bir konuk olarak görmeleri bundandır.

Kitabevi açmak isteyen hem ideal bir marka olacak, hem de yayınların ulaşımı konusunda

partnerlerine büyük bir kolaylık sağlayacak olan kitapdostu.com tüm türkiyede kitapevi açmak isteyen herkese davetlidir.

Kitapevi Oluşumu:

Kitapevi olarak kullanılacak alan tahmini kitap sayısına ve kullanılacak objelere göre mobilya dizaynı sağlanır.

Kitabevi İçin belirli olmazsa olmaz kitapların yanı sıra kitapevinin asıl olarak eğilmek isteği alan, Yetişkinlere göre mi, Çocuklara göre mi ya da Okur seçimi ve isteklerine göre ürün çeşitliğinin artırmak. Burada Tek bir kurum ile her ürünü tek çatı altında alabileceği markasını kullanabileceği bir ortağa ihyiyaç duyar, Bireysel Kitabevinin dezavantajı birden fazla kurumla çalışmak zorunda kalır ve işler yeni olacağından çok daha fazla karmaşaya bürünür.

Kitapdostu.com’un size sağladıkları:

Kitapevi markası olarak Kitapdostu.com Markası ile Mağazanızı açmak

Kitap siparişleri oluştururken bizim her kitapevi için hazırladığımız, (ilk kurulum için) ana liste ve veritabanından yeni eklenen kitapları göreceğiniz bir panel ile günlük siparişlerinizi geçeceğiniz. Online sisteme katılmak.

Kitapların siparişlerini geçtikten sonra maksimum 4 iş gününde adresinde olmalarını sağlamak.

Tüm bu işlerde kitapdostu.com yanınızda olacak ve size yol gösterecektir.

 1. Araştırma yapın. Bölgenizde perakende pazarları, özellikle de kitapçıları inceleyin. Pazar ek iş destek belirleyin ve nişler keşfedilmemiş olabilir. Bölgedeki diğer küçük işletme sahipleri konuşun; iş en uygun pazarlara yönelik yapılandırılmış olabilir, onların bilgilerini kullanın. Arkadaşlarına sor hatta üyeler, yeni bir kitapçıda görmek istediğiniz neler toplum hakkında bir anket yapmak.
  Bir yer bulun. İyi bir kiralık yer bulma başarılı bir iş çalışan esastır. Mümkünse kitabevi, yaya trafiğinin olduğu alanda yer olduğundan emin olun. (Genel olarak, ticari kullanım için zorlu bir özellik ihtiyacınız olacak) yerel imar yönetmeliklere uymak emin olun.
 2. Finansman edinin. İhtiyacınız ne kadar başlangıç sermayesi belirleyin ve sonra da bu parayı almak için bir plan formüle. Kendiniz, yatırımcılar ve kredi: Bu para 3 birincil kaynaklardan gelecek. Bu 3 kaynakları arasında bir denge sağlanması işinizin finansal sağlığı için çok önemlidir.
 3. Yatırımcıların para çekmek. Arkadaşlar veya girişim kapitalistlerin ile temasa geçin ve iş gelecek vaat eden bir yatırım olduğunu, onları ikna.
 4. Yasal prosedürleri yerine getirmek. Maliye-belediye ve sgk gibi kurumlara işletme açılış başvurusu yapmak.
 5. Kitapevi açılışı Tedarikçiler ve yayıncılardan doğrudan çalışmaktansa kitapdostu.com’un üzerinden kitap siparişlerini oluşturmakla başlayın. Eğer kullanılmış bir kitapçı açıyorsanız, bulunduğunuz bölgede  online kitap satışları yapabilirsiniz.
 6. Reklam. Açılış öncesinde, çevredeki toplumda insanlara yeni kitapçı hakkında bilgilendirmek. , El ilanı dağıtmak, yerel gazetelerde reklamlar veya kupon koyarak, açılış satışını daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni mağaza hakkında, sosyal medya teknolojileri yararlanarak daha da fazla insana ulaşabilirsiniz.
 7. Kitap okuma zamanları veya kitap imza günleri düzenlemek.
 8. Kitapevinizde uygun konularda sınıfları veya seminerleri sunmak veya düzenlemek.
 9. Kitapevinde küçük bir kafe açarak okurlara daha rahat bir mekan yaratabilirsiniz.
 10. Okumaya ve okutmaya başlamak. Kitapevi, Kitabevi

Yayınevi Kurmak, Yayınevi Nasıl Kurulur, Yayıevi Nasıl Açılır,

Kitabevi açmak, ile ilgili aramalar
kitabevi açma maliyeti
kitabevi açmak istiyorum
kitabevi iş ilanları
kitabevi açmak ne kadara mal olur
kitabevi açmak için gerekenler
kitabevi açmak için gerekli belgeler
kitabevi açmak için neler gerekli

kitabevi açmak istiyorum

kitabevi franchise

kitabevi bayiliği

kitabevi bayilik

kitabevi bayilik şartları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here