Kitap Yayınlatmak

0
62

Yazarlarımıza sunduğumuz en önemli hizmetimiz Kitap Basımı’dır. Mizanpajı yapılmış, grafik tasarımı tamamlanmış ve onayınızı almış olan eseriniz dilediğiniz adette basımı yapılır ve tarafınıza kargolanır.

Dilerseniz 1 adet, dilerseniz 1.000 adet kitap bastırabilirsiniz. Unutmayınız ki Kitap Basımında adetler yükseldikçe üretim maliyeti azalacak ve sizinde ödeyeceğiniz meblağ azalacaktır.

Kitap Basımı Hizmetlerimiz;

  1. Kapak için 250 gram Amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır. Tek yüze 4 renk baskı uygulanır.
  2. Kitap kapağı isteğe bağlı parlak veya mat selefon kaplanır. Parlak selefonun varlığı belli olurken, mat selefonun varlığını anlamak için daha dikkatli inceleme gerekir
  3. Kitaplar amerikan cilt veya tel dikişle ciltlenmektedir.
  4. Kitap basımında iç sayfalar,  60 gr. Enzo (Sarı kitap kağıdı) veya 70 gr. 1. sınıf hamur kağıttan oluşur. Roman, şiir, hikaye kitaplarında Enzo kağıt, A4 ebadındaki ders kitaplarında 1. sınıf hamur kağıt tavsiye etmekteyiz.
  5. Kitabınız raflarda satılacak görünüm ve kalitede üretilir.
  6. Baskısı tamamlanan kitap ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilir.

kitap, kitap bastırmak, kitap yazmak, hediye kitap bastırmak,kitap, kitap basım yeri ,kitap bastırmak matbaa, kitap bastırmak istiyorum, kitap basımı,  hediye kitap,  hediye kitap bastırmak, kitap, kitap dostu, kitap yurdu, dost kitap, kitap basımı yapan

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here