Dergi ve Süreli Yayın Basımı, Katalog Basım

0
62

Dergi ve Süreli Yayın Basımı, Katalog Basım

Dergi ve süreli yayın basımı hakkında katalog basım, dergi baskı, dergi baskı özellikleri dergi baskı fiyat dergi tasarım dergi örnekleri dergi matbaa dergi çeşitleri Basım Başvurusu için:

Tolga Erman

5512049520

tolgaerman1@hotmail.com

 

Dergi ve süreli yayın basımı hakkında katalog basım, dergi baskı, dergi baskı özellikleri dergi baskı fiyat dergi tasarım dergi örnekleri dergi matbaa dergi çeşitleri

kurumsal dergileriniz hazırlanır

tüm dergi baskı işlemleriniz

kurumumuz tarafından baskıya hazır veya basılmış hali ile teslim edilir.

fotoğraf .çekimi

röpörtaj

Dergi Baskı, denince sektörün en önde firması olan Babil Dergi Baskı, İstanbul ve Türkiye’nin tüm illerine 5 renkli baskı makinesi ile dergi basımı, katalog basımı, kitap basımı ve tüm matbaa basım, hizmeti vermektedir. Fiyatlandırma talebinizi ve baskı özelliklerini bildirdiğinizde en kısa sürede fiyat teklifi geçeriz. Uzman dergi tasarımcılarımızla tasarladığımız dergi, katalog, kitap ve tüm matbaa işlerinizi onayınıza müteakip baskıya vermekteyiz. Baskıdan çıkan matbaa baskı larınızı paketleyip sevkiyata hazır hale getirmekteyiz. Matbaa işleriniz, tasarım ve baskı aşamalarında müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Türkiye’nin en iyi dergi baskı firması olmak için verdiğimiz çabalar müşteri memnuniyetini sağlamak içindir.

 

 

 

Dergi basımı, konunuzda tüm detayları müşterilerinize ve hedef kitlenize birlikte sunabileceğiniz an kapsamlı Matbaa baskılarındandır. İstediğiniz özeliklerde ve sayıda uygun fiyat ile kısa zamanda teslim alabilirsiniz. Dergi baskı fiyatları nı almak için lütfen arayınız.

 

 

 

DERGİ BASIMI

Dergi basımı, konunuzda tüm detayları müşterilerinize ve hedef kitlenize birlikte sunabileceğiniz an kapsamlı Matbaa baskılarındandır. İstediğiniz özeliklerde ve sayıda uygun fiyat ile kısa zamanda teslim alabilirsiniz. Dergi baskı fiyatları nı almak için lütfen arayınız.

DERGİ BASIM FİYATLARI
Sipariş formunu doldurup gönderdiğinizde yada telefon ile müşteri temsilcilerimizle irtibata geçtiğinizde, istemiş olduğunuz dergi baskı ebatları, adet ve kağıt özellikleri ile ilgili bilgiler alınıp hemen fiyatlandırma aşamasına geçilir. İsterseniz dergi örneğini firmamıza getirip hemen fiyat teklifi alıp sipariş verebilirsiniz.

DERGİ TASARIMI
Dergi tasarımı, tamamen sizin yapacağınız bilgilendirme neticesinde, deneyimli grafikerlerimizin beğeninize sunacağı özgün taslak çalışmaları ile başlar. Devamında onayladığınız taslaktan en şık ve fonsiyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile dergi tasarımı sizin beğendiğiniz şekilde tamamlanır. Kendi tasarımlarınızın çalışma dosyalarını verdiğiniz taktirde hemen baskıya geçilebilir.

DERGİ ÇEŞİTLERİ
Dergi çeşitleri yapılışı açısından 3 şekilde sınıflandırılabilirler;
İplik dikişli dergi, Tel dikişli dergi, Amerikan ciltli dergi

DERGİ ‘DE NELER OLMALI
Dergide, ürün ve hizmetlerinizin tüm detayları yer almalıdır. Çeşitler, ebatlar, kullanılan malzemeler ve yerler, referanslar, ürün görselleri ve onları destekleyecek olan genel tanıtım görselleri ve firma bilgileri yer almalıdır.

DERGİ ARAMA KELİMELERİ
dergi basımı, dergi basım, dergi baskı, dergi baskı fiyatları, matbaacılık, matbaa ofset, ofset matbaacılık, dergi matbaa

KATALOG BASKI
Katalog bir firmanın vizyonudur ve bir matbaanın ise prestiji anlamına gelmektedir. Matbaa ürün katalogları, teknik kataloglar ve fuarlara hazırlanan firmalara özel tanıtım katalogları bastığımız katalog ürünlerinden bazılarıdır. Firmamız İstanbul ‘da imalatını yapıp, Türkiye çapında adını duyurmuş birçok markanın kataloglarında hem grafik tasarım aşamasında hem matbaa baskı aşamasında ön plandadır. Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve yüksek kaliteli baskı parkurumuzla her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmekteyiz.

Katalog baskı tecrübemiz ve uzmanlığımız ile en doğru renklere ve en iyi kaliteye sahip katalog basımı yapmaktayız. Tamamen bünyemizde bulunan kendi makinelerimizde üretilen kataloglar, katalog tasarımı ve katalog baskı aşamasına kadar her aşamada kontrolden geçer. Siz değerli müşterilemizi katalog baskı örneklerimizi görmeniz için ofisimize bekleriz.

KATALOG BASIM FİYATLARI
Sipariş formunu doldurup gönderdiğinizde yada telefon ile müşteri temsilcilerimizle irtibata geçtiğinizde, istemiş olduğunuz katalog baskı ebatları, adet ve kağıt özellikleri ile ilgili bilgiler alınıp hemen fiyatlandırma aşamasına geçilir. İsterseniz katalog örneğini firmamıza getirip hemen fiyat teklifi alıp sipariş verebilirsiniz.

KATALOG TASARIMI
Katalog tasarımı, tamamen sizin yapacağınız bilgilendirme neticesinde, deneyimli grafikerlerimizin beğeninize sunacağı özgün taslak çalışmaları ile başlar. Devamında onayladığınız taslaktan en şık ve fonsiyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ile katalog tasarımı sizin beğendiğiniz şekilde tamamlanır.

KATALOG ÇEŞİTLERİ
Katalog çeşitleri yapılışı açısından 6 şekilde sınıflandırılabilirler;
İplik dikişli katalog, Tel dikişli katalog, Omega tel dikişli katalog, Amerikan ciltli katalog, İplik dikişli sıvama kapaklı katalog, Spiralli katalog

KATALOG STANDARTLARI
Katalog baskı, standartları her firmaya, ürüne ve hizmete göre değişmekle birlikte en önemlisi, hedef kitlenizin anlayacağı şekilde tasarımı güzel ve fonksiyonel olmasıdır.

KATALOG ‘DA NELER OLMALI
Katalog da, ürün ve hizmetlerinizin tüm detayları yer almalıdır. Katalog çeşitleri, katalog ebatları, kullanılan malzemeler ve yerler, referanslar, katalog ürün görselleri ve kataloğu destekleyecek olan genel tanıtım görselleri ve firma bilgileri yeralmalıdır.

KATALOG ARAMA KELİMELERİ
katalog basımı, katalog basım, katalog baskı, katalog baskı fiyatları, katalog matbaa

 

Dergi Baskı Nedir?
Dergi Tasarımı Nasıl YapılırKatalog Baskı nedir?
Katalog Tasarımı Nasıl YapılırKitap Baskı nedir?
Kitap Tasarımı Nasıl Yapılır
Dergi Basım Ölçüleri
Dergi Baskı FiyatlarıKatalog Basım Ölçüleri
Katalog Baskı FiyatlarıKitap Basım Ölçüleri
Kitap Baskı Fiyatları
Dergi Basımı Çeşitleri
Dergide Neler Olmalı?Katalog Basımı Çeşitleri
Katalog’da Neler Olmalı?Kitap Basımı Çeşitleri
Kitap’ta Neler Olmalı?

katalog basım

dergi baskı makinası

dergi baskı özellikleri

dergi baskı fiyat

dergi tasarım

dergi örnekleri

dergi matbaa

dergi çeşitleri

 

kitap bastırmak, kitap yazmak, hediye kitap bastırmak,kitap, kitap basım yeri ,kitap bastırmak matbaa, kitap bastırmak istiyorum, kitap basımı, hediye kitap, hediye kitap bastırmak, kitap, kitap dostu, kitap yurdu, dost kitap, kitap basımı yapan firmalar

 

 

Dergi ve süreli yayın basımı hakkında katalog basım, dergi baskı, dergi baskı özellikleri dergi baskı fiyat dergi tasarım dergi örnekleri dergi matbaa dergi çeşitleri,kitap bastırmak, kitap yazmak, hediye kitap bastırmak,kitap, kitap basım yeri ,kitap ba

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here